Skip to content →

Sztuka uwodzenia

Uwodzenie oraz flirt to nieodłączna część życia każdego z nas. W końcu wszyscy się zakochujemy, czasami z wzajemnością czasami bez. Jednakże znalezienie drugiej połówki to wcale niełatwe zadanie, któremu warto dopomóc znając kilka trików oraz mają trochę wiedzy na temat uwodzenia.

Uwodzenie Mężczyzn

Zainteresowanie męskim sposobem myślenia oraz życia może pomóc wielu kobietom w odnalezieniu szczęścia oraz spełnienia w życiu. Uwodzenie nie musi być grą. Wręcz przeciwnie dzięki niemu można całkowicie naturalnie budować silne i wspaniałe relacje z mężczyznami. Przede wszystkim należy zadbać o to, żeby czuć się dobrze we własnej skórze. Jeżeli nie przepadamy za samym sobą to nie liczmy, że ktoś inny nas polubi albo pokocha. Gdy już żyjemy ze sobą w zgodzie to możemy zająć się innymi rzeczami. Mężczyźni cenią kobiety zadbane z sympatycznym wyrazem twarzy oraz dobrze dobraną garderobą. W końcu to głównie wzrokowcy. Jednak należy pamiętać, że ładny ubiór nie jest wyzywający. Zbyt odważne ukazywaniu swoich wdzięków co prawda zwróci uwagę niektórych mężczyzn, ale raczej nie będą oni zainteresowani poznaniem wnętrza kobiety.

Zawsze warto zadbać o ładny makijaż i dobrze ułożone włosy. Warto także zwrócić uwagę na obuwie. Każda kobieta lepiej wygląda w szpilkach niżeli w płaskim obuwiu. Kiedy ubiór mamy już za sobą to spójrzmy na nasze zachowanie. Mężczyźni uwielbiają kobiety otwarte oraz życzliwe, skłonne do flirtu i posiadające ciekawe zainteresowania. Warto mieć własne pasje i hobby, to z całą pewnością przyciąga ludzi. Poza tym nie ma nic bardziej ekscytującego od tajemniczej kobiety. Czasami warto stosować trochę niedomówień przy opowiadaniu o sobie. Nie należy odkrywać wszystkich kart od razu. Na koniec powinno zadbać się o swoją pewność siebie. Mężczyzną bardzo podobają się kobiety świadome swoich atutów oraz odważne.

Dowiedz się więcej o technikach skutecznego uwodzenia – sprawdź!

Uwodzenie Kobiet

Nie trzeba być niesamowicie przystojnym, przebojowym mężczyzną z szelmowskim uśmiechem, żeby poderwać kobietę naszych marzeń. Wręcz przeciwnie najlepiej postawić na naturalność i bycie sobą, to jest prawdziwy klucz do sukcesu. Jednakże czasami warto dopomóc swojemu szczęściu i wiedzieć w jaki sposób myślą kobiety. Chociaż to właśnie mężczyźni uchodzą za wzrokowców to jednak kontakty międzyludzkie u obu płci praktycznie zawsze zaczynają się od elementu wzrokowego. Dlatego warto zadbać, aby nasz ubiór był schludny, w odpowiednim rozmiarze oraz dopasowany do figury i wieku. W końcu trzydziestoletni mężczyzna w starych adidasach raczej nie poderwie poważnej kobiety w tym samym wieku. Warto również zadbać o swój zapach, zarost oraz fryzurę. Niechlujny mężczyzna od razu odstraszy każdą potencjalną partnerkę.

Gdy sprawy ubioru mamy już za sobą to skupmy się na zachowaniu. Mężczyzna powinien być otwarty w kontaktach z kobietami. Nie oznacza to oczywiście, że tylko ekstrawertycy mają szansę na znalezienie drugiej połówki, ale warto pokonać nieśmiałość chociaż w pewnym stopniu. Bardzo ważne jest również poczucie humoru. Chyba każda kobieta kocha być rozśmieszaną. Niektóre nawet śmieją się z nieśmiesznych żartów, jeżeli są oczywiście opowiadane przez obiekt ich westchnień. Poza tym warto filtrować, rzucać pewne aluzje, a nawet droczyć się. Z całą pewnością może to pomóc w zdobyciu względów ukochanej osoby. I na koniec warto po prostu pamiętać, żeby być sobą i nie zmuszać się do rzeczy, na które nie mamy ochoty.

Published in Rozrywka

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *